W jaki sposób zadbać o sukienki na sylwestra?

Sukienki na sylwestra to piękne, błyszczące, zjawiskowe kreacje. Warto więc o nie zadbać, aby ciągle wyglądały tak dobrze jak na początku. Sylwestrowe kreacje to na pewno kreacje, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Przed ich praniem czy czyszczeniem warto zapoznać się z instrukcją ich pielęgnacji. Już niedługo długo wyczekiwana przez wielu impreza sylwestrowa, a więc czas na ubranie sukienek z cekinami, piórami czy kryształkami. Takie kreacje nie są łatwe w pielęgnacji. A więc jak dbać o ubrania z cekinami? Na to pytanie odpowiemy Wam poniżej. Mamy nadzieję, że ułatwi Wam to pielęgnacje sukienek, aby zawsze wyglądały nienagannie. 

   

Sukienka cekinowa dopasowana DISCO srebrna                                                         Sukienka cekinowa dopasowana DISCO czarna                                 

Jak dbać o ubrania z cekinami?

Błyszczące sukienki, kreacje z piórami czy kryształkami to idealne propozycje na Sylwestra. Jednak takie kreacje wymagają szczególnej pielęgnacji oraz czyszczenia. A więc jak dbać o ubrania z cekinami? Podpowiadamy! Pielęgnacja sukienek po imprezie nie jest łatwa. Należy pamiętać o tym, że zmycie plamy, zabrudzenia potu czy pyłu z cekinowych sukienek należy robić delikatnie. Wiadome jest, że na imprezie sylwestrowej sukienka może ulec zabrudzeniu. Dlatego po takie imprezie konieczna jest pielęgnacja sukienek. Pranie i suszenie sukienki sylwestrowej? Podpowiadamy, jak to zrobić. Sukienka cekinowa może zniszczyć pralkę, dlatego taką kreację należy prać ręcznie, najlepiej w letniej wodzie. Sukienki nie należy wyżymać. Należy pozostawić ją do momentu aż woda swobodnie z niej spłynie. Można również położyć sukienkę na ręczniku i poczekać aż wyschnie. 

   

Sukienka czarna błyszcząca dopasowana FREYA                                                    Sukienka dopasowana mini FREYA srebrna

Jak widzicie pielęgnacja sukienek nie jest łatwa. Sylwestrowe kreacje są szczególnie wymagające, dlatego pranie i suszenie sukienki sylwestrowej może być kłopotliwe. Jednak najważniejsze to zapamiętać, aby nie prać takich kreacji w pralce. Z sukienkami z piórami czy kryształkami, które również są modne w tym sezonie także należy postępować delikatnie. Jeżeli brakuje Ci czasu, aby zająć się pielęgnacja sukienek po Sylwestrze, warto oddać takie kreacje do pralni. Tam na pewno pranie i suszenie sukienki sylwestrowej będą dobrane odpowiednio do jej potrzeb.

Sukienka czerwona dopasowana bez pleców z kryształkami CASSIE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl