ZWROTY I REKLAMACJE

 

FORMULARZ ZWROTU - KLIKNIJ

 

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia:
np. pismo wysłane pocztą na adres VEISSEY Paulina Andrysiak, Kuchary 5, 99-335 Witonia lub pocztą elektroniczną na adres kontakt@veissey.pl

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Przedmioty nie mogą posiadać śladów użytkowania.
Aby dokonać zwrotu musisz dołączyć do przesyłki dowód zakupu i formularz zwrotu.


Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

 

REKLAMACJE

Jeśli chcesz złożyć reklamację wyślij pisemną informację na adres kontakt@veissey.pl. Podaj numer swojego zamówienia. Poinformuj nas o uszkodzeniu towaru.  Dołącz zdjęcia lub opis wady.
Wyślij do nas produkt w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem i dowodem zakupu. Jeśli reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktu do naszego sklepu.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.