ZWROTY I REKLAMACJE

 

FORMULARZ ZWROTU - Kliknij żeby pobrać

 

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Przed upływem tego terminu należy wysłać do nas paczkę z wypełnionym formularzem zwrotu i dowodem zakupu na adres
VEISSEY Paulina Andrysiak,
Kuchary 5,
99-335 Witonia,

609-743-283
kontakt@veissey.pl

WAŻNE! Przedmioty nie mogą posiadać śladów użytkowania.

 

Na zwrot płatności mamy 14 dni roboczych od momentu odebrania przesyłki.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

Na ten moment nie posiadamy systemu do zwrotów, dlatego też nie są one potwierdzane. Jeżeli z Państwa zwrotem będą jakiekolwiek problemy wtedy wyślemy informację na e-mail. Brak wiadomości oznacza pozytywne rozpatrzenie, a zwrot płatności zostanie wykonany w podanym wyżej terminie. 

 

REKLAMACJE

Jeśli chcesz złożyć reklamację wyślij pisemną informację na adres kontakt@veissey.pl. Podaj numer swojego zamówienia. Poinformuj nas o uszkodzeniu towaru.  Dołącz zdjęcia lub opis wady.
Wyślij do nas produkt w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem i dowodem zakupu. Jeśli reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktu do naszego sklepu.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.